Preskočiť na obsah
Pavol Pastorek -DENO

Obchod

Pavol Pastorek -DENO

Maloobchod s textilom

Obec
Zákopčie
Od roku
1998
IČO
35 225 165

Pavol Pastorek -DENO

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
023 11 Zákopčie
Na trhu od
25. septembra 1998
IČO
35 225 165
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 47.51)
Maloobchod s textilom

Podnikanie v číslach

28
rokov na trhu
1998
rok vzniku
23
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Pavol Pastorek -DENO

Pavol Pastorek -DENO – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zákopčie. Podniká od 25. septembra 1998.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Maloobchod s textilom“ (47.51). Predmet podnikania tvorí 23 položiek, napríklad veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností, maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností a zmenárne - nákup peňažných prostriedkov v cudzej mene za slovenskú menu v….

Základné údaje

Obchodné meno
Pavol Pastorek -DENO
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
35 225 165
Dátum vzniku
25. septembra 1998
Miesto podnikania
023 11 Zákopčie
Živnostenský register
Okresný úrad Čadca, vložka č. 502-12129
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 47.51)
Maloobchod s textilom

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 18. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Pavol Pastorek -DENO zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 23 položiek.

  • Veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností

  • Maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností

  • Zmenárne - nákup peňažných prostriedkov v cudzej mene za slovenskú menu v hotovosti

  • Zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov

  • Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

  • Maliarske a natieračské práce

Zobraziť všetkých 23 položiek predmetu činnosti
  • Veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
  • Maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
  • Zmenárne - nákup peňažných prostriedkov v cudzej mene za slovenskú menu v hotovosti
  • Zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov
  • Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
  • Maliarske a natieračské práce
  • Prenájom hnuteľných a nehnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie práce
  • Poskytovanie úverov z vlastných peňažných zdrojov nebankovým spôsobom
  • Fotografické služby
  • Faktoring a forfaiting
  • Leasingová činnosť
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Rganizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
  • Rganizovanie kurzov, školení, seminárov a výstav
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi
  • Kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)
  • Demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy
  • Vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • Pracovanie kovu jednoduchým spôsobom

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Pavol Pastorek -DENO?

Miesto podnikania je v obci 023 11 Zákopčie.

Čím sa Pavol Pastorek -DENO zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Maloobchod s textilom“ (47.51). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; zmenárne - nákup peňažných prostriedkov v cudzej mene za slovenskú menu v…; zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov.

Aké je IČO – Pavol Pastorek -DENO?

IČO je 35 225 165.

Odkedy podniká Pavol Pastorek -DENO?

Podnikanie začalo 25. septembra 1998. Na trhu pôsobí 28 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Pavol Pastorek -DENO podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese pavol-pastorek-deno.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.